AMOS Software
Elektronick obchodvyhledatMapa strnekEngllish pages
Program cenově zvýhodněných licencí Adobe

Elektronický obchod

Licenční kalkulačka

Licenční podmínky produktů Adobe

Dodatkové obchodní podmínky Adobe

Adobe licence

Jak objednávat?

Jak platit

Doprava zboží

Registrace

Upgrade zdarma

Seznam partnerů

PROGRAM CENOVĚ ZVÝHODNĚNÝCH LICENCÍ ADOBE PRO STUDENTY A UČITELE („STUDENT&TEACHER EDITION“)

SEZNAM PRODUKTŮ, KTERÉ JSOU AKTUÁLNĚ V TÉTO EDICI DOSTUPNÉ

Společnost Adobe pro studenty a učitele základních, středních, vyšších a vysokých škol poskytuje speciální ceny na ty nejžádanější profesionální aplikace ze své nabídky. Tyto licence nejsou určeny pro použití v učebnách nebo na počítačích jednotlivých škol, ale přímo pro studenty nebo učitele. Nejde tedy o běžné známé školní (EDU) licence. Nákupem licence typu „Student&Teacher Edition“ se stává výhradním vlastníkem licence jen daný student nebo učitel, nikoliv škola. Proto také komunikace ohledně získání sériového čísla produktu probíhá pouze mezi studentem/učitelem a zákaznickým centrem Adobe (Adobe Customer Service – v češtině).

Studentská/učitelská licence Adobe však může být zakoupena školou a poskytnuta studentovi nebo učiteli k používání, přičemž pak ale navždy zůstává v majetku studenta nebo učitele a jen tyto osoby si můžou vyřídit sériové číslo k produktu (více níže).

OSOBY OPRÁVNĚNÉ POUŽÍVAT VERZI PRO STUDENTY A UČITELE

 • Studenti univerzit a vyšších škol – studenti, kteří jsou zapsáni do institutu vyššího vzdělávání, který je definován jako akreditovaná veřejná nebo soukromá univerzita či vyšší škola (včetně vyšší střední školy, pomaturitního studia a vyšších odborných škol), které udělují tituly vyžadující ne méně než dva roky řádného denního studia.
 • Studenti základních a středních škol – studenti zapsaní do akreditované veřejné či soukromé základní nebo střední školy, která zajišťuje řádnou denní výuku.
 • Profesorský sbor a personál – učitelé a personál zaměstnaný akreditovanou základní nebo střední školou či veřejnou nebo soukromou univerzitou či vyšší školou.

DOKLADY, KTERÉ JSOU POTŘEBNÉ PRO SPLNĚNÍ PODMÍNEK ADOBE A ZÍSKÁNÍ SÉRIOVÉHO ČÍSLA

K prokázání splnění podmínek pro používání programu Adobe ve verzi pro studenty a učitele jsou vyžadovány následující dokumenty, podle typu zákazníka (studenti, učitelé):

Studenti

Studenti musí předložit kopii platného a aktuálního studentského průkazu, který obsahuje jméno, datum a fotografii. Pokud takový průkaz nemáte, musíte místo něj předložit kopii platného identifikačního průkazu s fotografií a jeden z následujících dokladů:

 • oficiální a aktuální studentský průkaz, který neobsahuje fotografii, ale obsahuje jméno a datum,
 • oficiální a aktuální výkaz o studiu, obsahující název školy a jméno studenta,
 • oficiální a aktuální vyúčtování školného, obsahující název školy a jméno studenta,
 • oficiální a aktuální vysvědčení, obsahující název školy a jméno studenta,
 • jiný oficiální doklad o zápisu do školy opatřený datem.

Studenti mladší 18 let, kteří nemají žádný platný průkaz obsahující fotografii, mohou předložit oficiální dopis od své kvalifikované vzdělávací instituce, který bude obsahovat jejich jméno a aktuální stav zápisu do školy.

Učitelé, profesorský sbor a personál

Učitelé, profesorský sbor a personál musí předložit kopii platného a aktuálního školního průkazu, který obsahuje jméno, datum a fotografii. Pokud takový průkaz nemáte, musíte místo něj předložit kopii platného identifikačního průkazu s fotografií a jeden z následujících dokladů:

 • doklad o výplatě mzdy profesorskému sboru či personálu,
 • oficiální dopis od matrikáře příslušné vzdělávací organizace.

DALŠÍ INFORMACE K UŽÍVÁNÍ STUDENTSKÉ A UČITELSKÉ LICENCE ADOBE

Student nebo učitel si může zakoupit pouze jednu licenci k produktu Adobe ve verzi pro studenty a učitele. Tuto licenci je možné použít pouze na soukromém počítači. Produkty verze pro studenty a učitele nesmí být dále prodávány.

Po ukončení studia studenta nebo pracovního poměru učitele ve škole, zůstává nadále studentovi nebo učiteli právo užívat licenci. Licence z této edice lze upgradovat na novou verzi pomocí běžného komerčního upgradu. Při uvolnění nové verze produktu Adobe si může student nebo učitel zakoupit opět novou plnou licenci „Student&Teacher Edition“ (upgrade studentské/učitelské licence neexistuje).

POSTUP PŘI NÁKUPU STUDENTSKÉ/UČITELSKÉ LICENCE ADOBE

 1. Zakoupíte studentskou/učitelskou licenci Adobe
  Licence se dodává jako krabicový produkt, který obsahuje instalační medium (DVD Pack) s požadovanou instalací, licenčními podmínkami dané edice v tištěné podobě a speciálním kódem (dokládá se později při žádosti o sériové číslo). Instalace je plně funkční a je možné ihned produkt instalovat. Produkt bude fungovat jako demo po dobu 30 dní. Do té doby je možné si vyjednat sériové číslo, které je pak možné do již instalované aplikace vložit a zrušit tak třiceti denní časové omezení. Pro nákup produktu nedokládáte prodejci žádné dokumenty.

 2. Přihlásíte se do portálu zákaznické podpory společnosti Adobe
  Na těchto stránkách si vytvoříte svůj účet u Adobe, tzv. Adobe ID („Create an Account“, pokud již účet u Adobe máte, není třeba jej vytvářet opakovaně.). Stránky jsou v anglickém jazyce.

 3. Přihlásíte se na oficiální stránky věnované Student & Teacher Edition
  Tyto webové stránky jsou v českém jazyce a používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s podmínkami použití a online zásadami ochrany osobních údajů.

  Na stránkách klikněte na „Nyní si vyhledejte své sériové číslo“. Jestliže jste již přihlášeni ve svém účtu u Adobe (obvykle zůstáváte přihlášeni systémem v případě, že jste si právě vytvořili účet podle bodu 2.), budete automaticky přesměrováni na elektronický formulář, který je nutné vyplnit pro získání sériového čísla produktu. K formuláři přikládáte veškeré požadované dokumenty (v podobě naskenovaného dokumentu), vč. speciálního kódu, který jste nalezli v krabici produktu (ve formuláři pole „Coupon code“). Vyplněný formulář odešlete.

  Přibližně do deseti dnů od odeslání dokumentu obdržíte e-mail ze zákaznického centra Adobe, který bude obsahovat sériové číslo k produktu. Zákaznické centrum by v případě nějakých dalších dotazů nebo potřebě doložit další dokumenty, komunikovalo v českém jazyce.

Zákaznické centrum komunikující v českém jazyce (Adobe Customer Service)

Tel.: +420 239 016 347

 

© 2009 Amos Software | Ochrana soukromí |  Všechna práva vyhrazena. Patočkova 61, 169 00 Praha 6, tel: +420 284 011 211, fax: +420 284 011 212
Stáhněte si Adobe Acrobat Reader zdarma ! Stáhněte si Adobe Flash Player zdarma !