Bamboo Tip.

Stačí zapnout a začít psát. Bamboo Tip je určený pro rychlé zapsání poznámek na iPhonu, iPadu a Android zařízeních.Tenký stylus.

V podobě stylusu Bamboo Tip dostáváte do ruky nástroj, který vám umožní psát poznámky, skicovat, vytvářet koncepty, kdekoliv. Budete mít jistotu, že své nápady zachytíte přesně tak, jak potřebujete a to zejména díky tenkému hrotu, který vám umožní pracovat velmi přesně.

Proč právě Bamboo Tip.

Tenký hrot pro přesné kreslení.

Díky tenkému hrotu (1,9 mm) budete schopní zachytit jakýkoliv nápad, načrtnout jakoukoliv skicu přesně. Zároveň přesně vidíte, kde se hrot dotýká povrchu tabletu nebo telefonu.

Kompatibilita, na kterou se můžete spolehnout.

Není nutné žádné párování se zařízením. Bamboo Tip bude fungovat na zařízeních s iOS a velkém množství zařízení s Androidem.

Malé, ale velmi důležité tlačítko.

Použijte tlačíko na stylusu pro optimalizaci výkonu na iOS nebo Android zařízení jeho přepnutím do horní pozice, a pro iPad Pro jeho přepnutím do dolní pozice.

Dlouhodobá výdrž.

Baterie ve stylusu umožňuje po nabití pracovat až 20 hodin. Stylus je vyroben z kvalitních materiálů a je velmi odolný. Pokud se opotřebuje hrot, je velmi jednoduché jej vyměnit.

Vypadá dobře, drží se dobře.

Stylus je navržený pro každodenní použití a díky ergonomickému designu je velmi komfortní jej používat i dlouhodobě.