Grafické programy značky Corel.

S touto špičkovou sadou pro grafické návrhy si můžete užít všechny profesionální nástroje pro vektorové ilustrace, sazbu, úpravu fotografií a návrhy, které potřebujete k rychlejší, efektivnější a flexibilnější práci.

Vylepšete svou odbornost v odvětví vizuální komunikace s přesností špičkových nástrojů pro 2D kreslení a 3D modelování v produktu CorelCAD™ 2019. Je to chytré a dostupné řešení pro kreslení podrobných prvků v technických návrzích. S nativní podporou souborů .DWG a optimalizací pro Windows a macOS může tento software CAD zvýšit vaši produktivitu a výkon.

Nejlepší volba pro umělce, kteří hledají software pro kreslení. S pomocí tohoto realistického a profesionálního digitálního uměleckého studia dosáhnete dokonalosti v malování. Painter® 2019 nabízí nástroje Natural-Media® a neomezené umělecké materiály, které uspokojí nejnáročnější ilustrátory, fotografy a výtvarníky.

Přeměňte své fotografie a videa na úžasné filmy. Corel VideoStudio Pro 2019 rozšiřuje svou oceňovanou kombinaci snadného používání a průlomové kreativity o nové zábavné funkce, které vám pomohou vyprávět váš příběh. Použijte stovky kreativních efektů, vytvořte elegantní titulky, zobrazte více videí současně atd. Vložte svém vzpomínky do filmů vytvořených s pomocí VideoStudio Pro 2019.