Inovace. Přesně tak, jak ji potřebujete.

Lidé, co řeší nějaký probém, podobně jako vy, se spoléhají na platformu FileMaker — světového lídra v inovacích pracovních procesů — která jim pomáhá vybřednout z pracovních stereotypů a vyřešit jejich specifické pořadavky. Společnost FileMaker se nyní vrací ke kořenům a svému původnímu názvu – Claris.

Malé i velké týmy mohou bezpečně sdílet stejné informace se uživateli FileMakeru na iPadu, iPhonu, ve Windows, na Macu a na webu a to v reálném čase.

Připojte se ke stávájícím zdrojům dat, například SQL, ODBC/JDBC, XML a dalším. Můžete řídit procesy a vytvářet pohledy na informace, které jsou z různých systémů ve vaší organizaci.

Vytvořte si takovou aplikaci, jakou chcete používat pomocí intuitivního grafického rozhraní, pružných nástrojů pro návrh, přibalených šablon a okamžitě použitelných motivů. Přidejte informace, které už máte například v tabulce Excelu.

Produkty a použití.

FileMaker Pro Advanced

Navrhujte a tvořte vlastní aplikace

FileMaker Pro Advanced je výkonný a snadno použitelný software pro tvorbu databázových řešení na počítačích MacOS a Windows.

Sestavte si vlastní aplikaci podle představ a typu podnikání. Inspirujte své zákazníky, využijte vestavěného řešení Starter Solutions na správu kontaktů, obsahu, inventáře apod.

FileMaker Go

Vlastní aplikace na iPhonu a iPadu

FileMaker Go je ideálním nástrojem pro vaše pracovníky na cestách.

Umožňuje třeba provádět inventuru ve skladě, vystavit fakturu přímo na návštěvě u klienta, provádět v tétu kontroly a mnoho dalšího.

FileMaker WebDirect

FileMaker ve webovém prohlížeči

Pomocí FileMaker WebDirect můžete pracovat se svými aplikacemi ve webovém prohlížeči na počítači, případě v tabletu či smartphonu.

FileMaker WebDirect je skvělá alternativa, jestliže nechcete instalovat a udržovat aplikaci na lokálním počítači. Je to také možnost přistupovat k aplikacím ze vzdálených počítačů.

Licencování.

FileMaker Licensing for Teams – předplatné (Annual FLT)

Nejmodernější a nejvýhodnější forma licencování prostřednictvím objednávky roční licence Serveru a počtu „připojení“ (Connections). Pro Připojení slouží aplikace FileMaker Pro, mobilní aplikace FM Go (pro iPad a iPhone), nebo webové připojení (WebDirect) – v libovolném kombinaci, ale v rámci objednaných počtů uživatelů.

Příklad:
FileMaker Pro Advanced – roční licence pro 10 uživatelů
Obsahuje roční licenci na Server a připojení 10 uživatelů z různých platforem – z desktopové aplikace FM Pro, z webu nebo z mobilní aplikace FM Go.

FileMaker Licensing for Teams – trvalé licence (FLT Perpetual)

Výhodná forma licencování pro pracovní týmy.
Objednává se trvalá licence Serveru a požadovaný počet „připojení“ (Connections). Pro Připojení slouží aplikace FileMaker Pro, mobilní aplikace FM Go (pro iPad a iPhone), nebo webové připojení (WebDirect) – v libovolné kombinaci. Součástí dodávky je roční maintenance (nárok na podporu a nové verze v rámci jednoho roku od nákupu). Po uplynutí maintenance se doporučuje obnovit ji na další rok.

Celkový počet připojení nemůže překročit objednaný počet uživatelů.

Příklad:
FileMaker Pro Advanced – trvalá licence pro 10 uživatelů
Obsahuje licenci na Server a připojení 10 uživatelů z různých platforem – z desktopové aplikace FM Pro, z webu nebo z mobilní aplikace FM Go.

Jednouživatelské licence FileMaker Pro Advanced

Tzv. Retail ESD licence na produkt FileMaker Pro Advanced jsou trvalé licence pro jednoho uživatele bez serveru. Licence je dodána elektronicky (sériové číslo + download instalace).

FileMaker Site Licence (SL)

Site License poskytuje přístup k nástrojům FileMaker úplně všem lidem ve vaší organizaci.

Není nutné sledovat distribuci licencí uvnitř organizace. Pokud vaše organizace nenaroste o více než 10 %, stačí nahlásit počet licencí jednou ročně.

Když se produkty FileMaker používají v celé vaší organizaci, je to cenově výhodnější než multilicenční program.