Wacom Cintiq rodina.

Wacom Cintiq Pro 13 s rozlišením s HD rozlišením (1.920 x 1.080 pixelů) a barevným rozsahem 87% Adobe® RGB, je navržen pro profesionální umělce a designéry, kteří vyžadují intuitivní nástroje pro svou tvorbu a možnost kreslit rovnou na obrazovku s přímou kontrolou své práce. Kreslení na speciálním skle, které dává podobný odpor jako papír klasickému peru, je velmi intuitivní – přirozená koordinace ruky a oka je jedním z hlavních benefitů. Wacom vyvinul i nový model pera – Pro Pen 2 je přesnější, rychlejší a citlivější než předchozí typy. Cintiq Pro používá USB kabel typu „C“, který dokáže Cintiq napájet a přenáší data i video.

Wacom Cintiq Pro je navržen pro profesionální umělce a designéry, kteří vyžadují intuitivní nástroje pro svou tvorbu a možnost kreslit rovnou na obrazovku s přímou kontrolou své práce. Wacom Cintiq Pro je dodáván na trh ve dvou velikostech 13,3″ a 15,6″. Kreslení na speciálním skle, které dává podobný odpor jako papír klaickému peru, je velmi intuitivní – přirozená koordinace ruky a oka je jedním z hlavních benefitů. Wacom vyvinul i nový model pera – Pro Pen 2 je přesnější, rychlejší a citlivější než předchozí typy. Cintiq Pro používá USB kabel typu „C“, který dokáže Cintiq napájet a přenáší data i video. Lze dokoupit Cintiq Connect a připojit Cintiq bezdrátově.

Tvořte přirozeně přímo na obrazovce s pomocí našeho jedinečného pera.

Wacom Cintiq Pro 24 je pokročilý pen displej a v kombinaci s perem Wacom Pro Pen 2 umožňuje překračovat další a další tvůrčí hranice při práci na grafických projektech.

Objevte nové vlastnosti interaktivního Cintiq 22HD, jako jsou 21,5″ high definition displej v širokoúhlém formátu, full HD rozlišení a extrémně velký úhel zobrazení, nejlepší technologie Wacom Pen pera, 16 tlačítek ExpressKeys™, tlačítka Touch Strip s přepínáním mezi čtyřmi konfigurovatelnými funkcemi (výchozí nastavení obsahuje: tloušťku štětce, zoom, scrollování a rotaci plátna na obrazovce a Radial menu, které ušetří neuvěřitelně hodně času.

Cintiq 27QHD je revolucí  v digitální tvorbě.  Oba modely Cintiq 27QHD jsou osazeny 27“ displejem s rozlišením 2.560 x 1.440 pixelů a jednolitou skleněnou obrazovkou s extra širokým pozorovacím úhlem, který umožňuje tvořit velice detailně a precizně – přímo na displeji. A protože je velký displej vyrobený ze skla, můžete používat i plstěné hroty a získáte stejný pocit jako při práci na papíře.

K modelu Cintiq 27QHD je k dispozici bezdrátový dálkový ovladač, tzv. ExpressKey® Remote. Ovladač si umístíte na libovolné místo, abyste mohli pohodlně kreslit – na obrazovku, do ruky, nebo vedle klávesnice. S využitím ovládání na obrazovce, dostanete tucty možností, jak mít po ruce klávesové zkratky roztříděných podle činnosti nebo aplikace.
K modelu si můžete přikoupit stojan a vybrat si z robustní integrované dvoupolohové nohy Cintiq Ergo Stand nebo závěsného ramena VESA. Cintiq Ergo Stand poskytuje více možností polohování pro přirozený pocit z tvorby na malířském stojanu nebo rýsovacím prkně. Podle libosti a osobních preferencí.