Stažení a instalace aplikace Inkspace.

Inkspace je aplikace určená pro mobilní zařízení a stolní počítače. Je určený pro tablety a zařízení Wacom, která umožňují zaznamenat papírové kresby (Bamboo Spark, Slate a Folio a nový Intuos Pro Paper. Inskpace je dostupný zdarma z Wacom Desktop Center.

Zvolením zařízení na levé straně pod softwarem, vyberte instalaci „install Wacom Inkspace App“. Při prvním spuštění zvolte nejdříve možnost „let’s get started“.

Nejdříve budete vyzváni k připojení zařízení, potvrďte, že je tablet Intuos Pro připojený, potom zvolte orientaci tabletu tak, jak jej nejčastěji budete používat pro offline kreslení nebo kreslení na papír.

Zvolte „Next“, a vyberte „login/signup“ pro přihlášení do aplikace Inkspace nebo pro vytvoření nového Inkspace účtu.

Pokud jste přihlášeni do Inkspace účtu, jakákoliv kresba synchronizovaná s aplikací Inkspace bude k dispozici na jakémkoliv zařízení, které má Inkspace aplikaci a je přihlášeno do stejného účtu. Průvodce potom ilustruje jak správě připojit klipsnu na papír k tabletu.

Kreslení na papír zahájíte dotykem pera papíru. Kreslení dokončete stisknutím tlačítka „Plus“. Za pár okamžiků se bude synchronizovat s aplikací inkspace. Inkspace pravidelně ověřuje, zda se neobjevily nové dokončené kresby. Pokud je Intuos Pro priávě připojený, skici se objeví v knihovně Inkspace na levé straně.

Hello