Jak připojím Wacom Cintiq Pro 16 ke svému počítači a jak získám 4K rozlišení?

Váš Wacom Cintiq Pro 16 je vybaven třemi USB-C porty. Pokud je displej umístěný tak, že je logo Wacom dole uprostřed, jsou porty následující:

  • Port 1: umístěný na levé hraně Wacom Cintiq Pro nahoře, anebo nejdále od loga Wacom.
  • Port 2: umístěný pod portem 1, na levé hraně Wacom Cintiq Pro, nejblíže k logu Wacom.
  • Port 3: umístěný na prvé hraně Wacom Cintiq Pro nahoře, blízko slotu pro SD kartu.

Připojení Wacom Cintiq Pro 16 k USB-C portu na vašem počítači: 

  • Pokud je připojený k Portu 1, Cintiq Pro 16 podporuje až 4K (3.840 x 2.160) rozlišení. Tento USB-C kanál/port je navržený pro maximalizaci kvality zobrazení.
  • Pokud je připojený k Portu 2, Cintiq Pro 16 podporuje až 2K (2.560 x 1.440) rozlišení. Tento USB-C kanál/port je navržený pro maximalizaci výkonu datového kanálu.
  • Pokud je připojený k Portu 3, Cintiq Pro 16 podporuje až 2K (2.560 x 1.440) rozlišení. Tento USB-C kanál/port je navržený pro maximalizaci výkonu datového kanálu.

Upozorňujeme, že pokud připojíte nějaké USB zařízení (jiné než napájecí adaptér) k jednomu z dalších portů, může se stát, že dojde ke zpomalení přenosu dat.

Připojení Wacom Cintiq Pro 16 k DisplayPortu na vašem počítači: 

Pokud připojujete Wacom Cintiq Pro 16 k DisplayPortu a standardnímu USB-A portu na vašem počítači, připojte USB-C kabel z balení k jakémukoliv portu (Port 1, 2 nebo 3) na displeji a k Wacom Link adaptéru. Potom připojte mini DisplayPort – DisplayPort kabel (dostupný samostatně) a USB-A kabel z balení k Wacom Link adaptéru a vašemu počítači. Při použití Wacom Link adaptéru může Cintiq Pro 16 podporovat až 2K (2.560 x 1.440) rozlišení displeje. Wacom Link adaptér umožňuje rychlost přenosu dat USB 2.0. Pokud připojíte jiné USB zařízení k některému z portů, může dojít ke zpomalení přenosu dat.

Připojení Wacom Cintiq Pro 16 k Mini DisplayPortu na vašem počítači: 

Pokud připojujete Wacom Cintiq Pro 16 k Mini DisplayPortu a standardnímu USB-A portu na vašem počítači, připojte USB-C kabel z balení k jakémukoliv portu (Port 1, 2 nebo 3) na displeji a k Wacom Link adaptéru. Potom připojte mini DisplayPort kabel z balení a USB-A kabel z balení k Wacom Link adaptéru a vašemu počítači. Při použití Wacom Link adaptéru, Wacom Cintiq Pro 16 podporuje až 2K (2.560 x 1.440) rozlišení. Wacom Link adaptér umožňuje rychlost přenosu dat USB 2.0. Pokud připojíte jiné USB zařízení k některému z portů, může dojít ke zpomalení přenosu dat.