Umístění sériových čísel a part numberů produktů
Sériová čísla a part numbery produktů jsou na různých místech zařízení, v závislosti na typu produktu.

U modelu Wacom Intuos Pro, je part number umístěný na spodní straně tabletu, vedle textu “Model”. Sériové číslo je umístěno níže, vedle textu „Serial Number“:

U Intuos tabletů musíte nejdříve odstranit spodní kryt tabletu. Po jeho odejmutí uvidíte, kde je možné nainstalovat volitelnou bezdrátovou sadu, náhradní hroty a také part number a sériové číslo, pod EAN kódem:

U pen displejů Wacom Cintiq Pro se podívejte na zadní stranu displeje. Model produktu a sériové číslo je umístěno po levou nohou. Model produktu je vedle textu „Model“ a sériové číslo vedle textu „S/N“:

U Wacom MobileStudio Pro je sériové číslo umístěné pod prostředním USB-C portem na boční straně zařízení, mezi ventilátory. Model produktu je na zadní straně produktu vedle textu „Wacom name“:

U modelů Intuos4, Intuos5, a staršího Intuos Pro, je model produktu uvedený vedle textu „Model.“ Sériové číslo je na spodní straně tabletu, pod čárovým kódem:

U modelu Cintiq 27QHD musíte nejdříve sejmout prostřední krytku, která zakrývá kabely, na zadní straně zařízení. Po jejím sejmutí uvidíte model produktu vedle textu “Model” a sériové číslo vedle textu „S/N“:

U modelů Cintiq 24HD, Cintiq22HD, a Cintiq 13HD, jsou model produktu a sériové číslo umístěné na zadní straně zařízení, nad a pod čárovým kódem. Možná bude nutné sejmout zařízení ze stojanu, abyste tato čísla viděli: